Pomoc drogowa Wrocław

Kłopoty z samochodem na trasie

Czy kiedykolwiek Twój samochód odmówił Ci posłuszeństwa na trasie? Ile pojazdów stojących na awaryjnych światłach na autostradzie już mijałeś? Pomimo coraz nowocześniejszych aut nie możemy mówić o nich „bezawaryjne”, „niezniszczalne”, „niezawodne”. Z niektórymi usterkami jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie, jednakże inne wymagają ręki fachowca. W takiej sytuacji wezwij pomoc drogową z Wrocławia lub skorzystaj z wynajmu autolawety.

Przebita opona

Zdarza się często i wielu kierowców poradzi sobie z jej naprawą lub samodzielną wymianą. Potrzebujesz oczywiście koła zapasowego, kilku prostych narzędzi i… siły! Musisz jednak pamięta , że jest to czynność, która nie zajmuje kilku minut, a zatem powinieneś zabezpieczyć odpowiednio miejsce, w którym stoi Twoje auto. Przede wszystkim zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie wiesz, jak wymienić lub naprawić oponę, wezwij pomoc drogową z Wrocławia, która świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, jak też za granicą. Oferuje wsparcie zarówno w niewielkich usterkach, jak również w poważniejszych, które wymagają naprawy w warsztacie.

Kiedy zabraknie paliwa

Wiesz, że jazda samochodem bez paliwa jest niemożliwa i konieczne jest regularne tankowanie, o czym informuje Cię kontrolka świecąca na czerwono. Mimo tego zapomniałeś o uzupełnieniu baku, kontrolka zawiodła lub też na trasie przez długi czas nie pojawia się stacja benzynowa? To także sytuacja, w której możesz wezwać pomoc drogową z Wrocławia. Dostarczone zostanie Ci paliwo we wskazane wcześniej miejsce, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł kontynuować podróż i dojechać do najbliższej stacji benzynowej, aby zatankować auto.

Kolizja samochodów

To niestety przypadek, kiedy wypożyczenie bądź wezwanie autolawety z kierowcą jest nieuniknione. Możesz skorzystać z dwóch opcji – poprosić znajomego o wynajem autolawety lub też wezwać autolawetę z kierowcą. Druga oferta obejmuje oprócz kosztów wynajmu pojazdu opłatę dla kierowcy.

Skomentuj

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.