Pomoc drogowa Wrocław

Wrocławska Całodobowa Pomoc Drogowa


tel. 660 703 567

Pomoc drogowa 24h
holowanie Wrocław

Miałeś wypadek?
Zatankowałeś złe paliwo?
Samochód odmawia posłuszeństwa?

ZADZWOŃ!
HOLOWANIE JUŻ OD 99 ZŁ!
POMOC DROGOWA WROCŁAW 24H

pomoc uciete

Miałeś wypadek lub awarię samochodu? To może przydarzyć się każdemu. Każdy z nas miał kiedyś awarię samochodu, dlatego specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy całodobowe usługi pomocy drogowej Wrocław. Dla nas nie ma znaczenia gdzie doszło do awarii lub wypadku. Nasza Autolaweta dojedzie wszędzie, dlatego też świadczymy usługi we Wrocławiu, w całej Polsce, Niemczech i całej UE. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu – zarówno w niedziele jak i wszystkie święta, 365 dni w roku!

Dysponujemy najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzętem z homologacjami Pomocy Drogowej oraz wynajmem lawet, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć Państwa pojazd z miejsca wypadku, a w niektórych przypadkach naprawić usterkę na miejscu. Holujemy auta do Państwa miejsca zamieszkania lub też do najbliższego warsztatu samochodowego, wybranego przez Państwa lub z którym współpracuje nasza firma.

Nasza pomoc progowa Wrocław jest w stanie już w ciągu 5 min od zgłoszenia wyjechać do miejsca wypadku lub awarii. Nasze auto Renault Master 2.3 dci z 2019 roku spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa, emisji spalin – euro6, oraz komfortu, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie dojechać do klienta i zapewnić mu pomoc, aby klient mógł bezpiecznie kontynuować jazdę. Dlatego też tylko w naszej firmie mają Państwo do dyspozycji samochód zastępczy, który można odebrać w siedziby naszej firmy, lub też może on być przywieziony na miejsce zdarzenia. Już nie musisz martwić się o to, że w awaryjnej sytuacji jesteś sam - z chęcią posłużymy Ci pomocą wraz z naszą lawetą we Wrocławiu.

Najlepsza laweta Wrocław - co nas wyróżnia?
Profesionalizm - indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, gwarantują pomoc drogową, wynajem samochodów osobowych i lawetę we Wrocławiu o każdej porze.
Niska cena - posiadamy najkorzystniejszą ofertę w mieście, proponując naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie na każdą kieszeń.
Najnowszy sprzęt - bogate wyposażenie naszej lawety we Wrocławiu zapewnia doskonały komfort i bezpieczeństwo.
Całodobowa obsługa - służymy pomocą 24 h przez 7 dni w tygodniu!
Wyspecjalizowana kadra - nasi doświadczeni specjaliści z chęcią pomogą Ci nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Z chęcią przetransportują oni Twój samochód z pomocą lawety we Wrocławiu.

Pomoc drogowa i holowanie:
Całodobowa pomoc drogowa Wrocław
Usługi 24 h przez 7 dni w tygodniu (również w święta)
Holowanie aut osobowych
Ubezpieczenie przewożonych pojazdów
Współpraca z serwisami i warsztatami naprawczymi
Wynajem aut zastępczych
Usługi w systemie ASSISTANCE

Transport:
Transport na terenie całego Polski oraz UE
Transport i holowanie pojazdów osobowych
Transport motocykli, quadów, przyczep kempingowych
Transport pojazdów nowych, powypadkowych

POMOC DROGOWA WROCŁAW
tel. 660 703 567

Dodatkowo zajmujemy się wynajmem lawet we Wrocławiu.
Skontaktuj się z nami

Ważne informacje

Kontakt

  • AUTOLAWETA WROCŁAW
  • 50-553 Wrocław
  • ul. Borowska 195, lok. 4
  • Telefon kontaktowy: 660 703 567
  • Facebook:

Nasi partnerzy